Svérázná rodina Homolkových navštívila Hejnice

Reportáž z kulturní akce v kině.

V sobotu 1. listopadu se v hejnickém kině uskutečnil nový projekt, který byl nazván Hejnické sobotní trilogie. Jednalo se o nabídnutí celé trilogie během jednoho dne. Ač byl výběr filmu trošku pro starší, našla se skupina diváků, kteří se přišli společně s pořadateli pobavit a strávit tak jeden z mlhavých a nevlídných podzimních večerů.

Překvapení na ně čekalo v oživlé rodince Homolkových, kteří se na začátku vyrojili zpoza plátna jako vášniví houbaři a milovníci lesa. Lidé hlavně ocenili nezapomenutelného Ludvu v jeho bezchybných trenýrkách. Předem avizované slosování o ceny se konalo po každém díle. Skoro každý si odnášel dárek od partnera akce pivovaru Konrad. Ten vítězný, který vydržel celou trilogii a usmálo se na něj štěstí si mimo chmelového moku v dárkovém balení a láhve bublinek odnesl také permanentku na Hřebejkovu sobotu. Právě pivovar Konrad nám pomohl uspořádat pro diváky meziprojekční občerstvovací stanici, která byla svědkem rozebírání kvality snímku a jednotlivých představitelů v přestávkových chvilkách.

homolka 2homolka 3

homolka 4homolka 1

Na přiložených snímcích můžete vy ostatní vidět proměnnu dvojčat z kluků na holky, losování šťastlivců, bufetovou stanici či jednotlivé rodinné postavy.
Pro ty, kteří by chtěli něco podobného zažít na vlastní kůži a strávit tak podzimní večer v neopakovatelné atmosféře plné filmových legrácek, kvalitní biografové podívané či výtečného občerstvení včetně piva za 9 kaček a ochutnávky nového druhu červeného piva, máme jednu radu. V sobotu 29. listopadu pokračujeme podobným projektem - "Hejnické režisérské soboty", tentokrát s Janem Hřebejkem a jeho Pupendem, Musíme si pomáhat a Pelíšky.

Aktuální program