Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aktuality

Program kina Hejnice na měsíc říjen

Program kina Hejnice na měsíc říjen

02.10.2023 |

Další měsíc roku 2023 je tu, a proto Vám představujeme program hejnického kina na měsíc říjen. 

 
Hejnický magazín září 2023

Hejnický magazín září 2023

01.10.2023 |

Ohlédnutí za informacemi, novinkami a plány v Hejnicích v novém díle videočtvrtletníku Hejnický magazín najdete v tomto odkaze.

 
Představení studie výstavby bytového domu

Představení studie výstavby bytového domu

28.09.2023 |

Na středečním zasedání zastupitelstva Hejnic byla Ing. Ondřejem Zummerem z projekční kanceláře Projekt A Plus představena studie nového bytového domu, který by město Hejnice chtělo vybudovat v lokalitě starého sídliště na plochách bytových rezerv.

ikona souboruStudii si můžete prohlédnout v tomto souboru.

A také se můžete podívat na video z představení studie v podání, které obsahuje komentované představení.

 
Ve středu bude jednání zastupitelstva i on-line

Ve středu bude jednání zastupitelstva i on-line

26.09.2023 |

Připomínám, že středeční zasedání zastupitelstva města Hejnice 27. září by mělo ( pokud technika dovolí) být přímým přenosem přenášeno zde na kanále YouTube.
Budete tak moci z pohodlí gauče či jiného soukromí sledovat mimo jiné také představení studie nového bytového domu, který plánujeme nebo představení aktualit z Frýdlantské vodárenské, kterou přednese její ředitel.
Startujeme v 18 hodin a prvním bodem by měl být bytový dům a vodárna bude na programu v 19 hodin. Dále pak proběhnou běžné body jednání.

 
O víkendu proběhlo Hejnické Babí léto

O víkendu proběhlo Hejnické Babí léto

26.09.2023 |

Ohlédnutím za sobotním Hejnickém Babím létě 2023, které se konalo v centru města jako oslava rozloučení s létem pro děti i dospěláky najdete v tomto videu.

 
Startuje cvičení rodičů s dětmi a předškolních dětí

Startuje cvičení rodičů s dětmi a předškolních dětí

20.09.2023 |

Ve středu 4. října startuje 31. ročník cvičení rodičů s dětmi a cvičení předškolních dětí. Cvičení se uskuteční v malé tělocvičně základní školy v Hejnicích.

 
Hejnické Babí léto proběhne 23. září

Hejnické Babí léto proběhne 23. září

14.09.2023 |

Tradiční rozloučení s létem pro děti i dospěláky plné soutěží, zábavy, hudby, skvělého občerstvení, dárků a odměn proběhne v sobotu 23. září 2023 na centrálním prostoru zeleného placu před kostelem v Hejnicích.
Těšit se můžete na pohádku MUMIE v kině zdarma (vstup jen pro děti do 15 let). Malování na obličej a třpytivé tetování. Večerní živou hudbu kapely LOGR. Dětskou show s Čáry Klukem a jeho kouzlením, balónky a mikromagií pro všechny. Akrobatická bikeshow Honzy Sladkého. Zpěvačku Elišku Lüftnerovou. Skákací atrakce. Kolotoč Létající labutě. Bohaté občerstvení. Dětské soutěže o dárky. Dospělácké zápolení o krásné ceny.
Součástí akce je soutěžní přehlídka moučníků Zlaté hejnické jablko. Hlavní cenou bude skvělý kuchyňský pomocník - horkovzdušná fritéza Tefal.
VSTUP ZDARMA! Pořádá spolek B.O.B.R. a Za lepší Hejnice. 

Více
 
INFORMACE O UZAVŘENÍ KNIHOVNY

INFORMACE O UZAVŘENÍ KNIHOVNY

07.09.2023 |

Knihovna je v pondělí 11. září 2023 uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

 
Revitalizaci mokřadní louky v Hejnicích u Skalního města podpořil Liberecký kraj

Revitalizaci mokřadní louky v Hejnicích u Skalního města podpořil Liberecký kraj

04.09.2023 |

Děkujeme Libereckému kraji za dotační podporu ve výši 925 tisíc Kč na část projektu revitalizace mokřadní louky, která se týká vzniku 7 tůní v části plochy, která zůstane přírodě.
Zbylou část ve výši dalších 50 % bude financovat město Hejnice ze svého rozpočtu. Realizace je v plánu v roce 2024 pokud všechny potřebnosti dovolí.
Podpora Kraje je z programu 8.6 Podpora retence vody v krajině.

Budeme také dále hledat podobné dotační tituly, které by pomohly spolufinancovat i další části zeleného projektu, které se týkají zpřístupnění lokality, údržby zeleně a dalších náležitostí.

 
PROGRAM KINA HEJNICE NA MĚSÍC ZÁŘÍ

PROGRAM KINA HEJNICE NA MĚSÍC ZÁŘÍ

01.09.2023 |

V měsíci září se můžete v kině Hejnice těšit na mnoho filmových premiér. Po letních prázdninách se také vrací pravidelné pásmo pohádek pro předškolní děti.

Více
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load