Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Schronisko górskie Dvoračky, Rokytnice nad Jizerou

Dvoračky, autor: Stránký

Karkonosze

Rokytnice nad Jizerou, 512 45

Schronisko górskie Dvoračky leży na wysokości 1 140 m.n.p.m. na skrzyżowaniu tras turystycznych między górą Lysá hora i górą Kotel.

Koło schroniska Dvoračky prowadzi jeden z najstarszych szlaków zwany Czeski. Szlak prowadzi przez miejscowość Rokytnice, przez płaskowyż Labská louka i dalej na Śląsk. Dvoračky wybudował w miejscu pierwotnego gospodarstwa hrabia Harrach. Schronisko było często odwiedzane, do najważniejszych gości należał prezydent dr Eduard Beneš. Dziś Dvoračky są odwiedzane ze względu na swoją domową piekarnię, kuchnię domową, górskie specjalności i korzystne ceny.

Załącznik

Inne zabytki historyczne: Zabytkowe budynki

Na Dvoračky kolem Huťského vodopádu, autor: Krkonoše-svazek měst a obcí

 

Fotogaleria

Horská chata Dvoračky, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Horská chata Dvoračky

 
Dvoračky výhled, autor: Stránský

Dvoračky výhled

 
Dvoračky výhledy, autor: Mendřická Marta

Dvoračky výhledy

 
Dvoračky gastro v zimě, autor: Mendřická Marta

Dvoračky gastro v zimě

 
 
 

Nawigacja

 
 
load