Hejnice

Web: www.knezmost.cz

Typ wyposażenia: Kąpielisko
Wyposażenie - ; kąpanie: Brodzik dla dzieci
Wyposażenie inne: Kabiny, przebieralnie, Prysznice, WC, Punkt gastronomiczny, Ratownik
Możliwości uprawiania sportu: Boisko, Korty

Basen z brodzikiem i dyszami masażowymi.

Kąpielisko Kněžmost położone na obrzeżu regionu Český ráj o wymiarach 25 × 10 m, z okrągłym wejściem z grzybkiem wodnym znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej. Na terenie jest plaża trawiasta, brodzik z dyszą masażową, boisko do uprawiania sportu, korty tenisowe, zaplecze sanitarne, przebieralnia i kiosk gastronomiczny.

Głębokość basenu: od 1,35 do 1,65m
Wymiary: 25 x 10 m