Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Formacja Vranovský hřeben

Vranovský hřeben - vyhlídka Zahrádka, autor: Milan Drahoňovský

Czeski Raj

Mala Skala, 468 22

Ostry grzebień z cenomańskiego piaskowca, który wyniosły i postawiły na baczność ogromne siły przyrody pod koniec trzeciorzędu.

Geomorfologicznie cenny masyw grzebienia Vranovský hřeben rozciąga się na zachód od formacji Malá Skála. Grzebień należy do najbardziej atrakcyjnych partii Czeskiego Raju. Na stromym skalnym cyplu na rzeką Izerą znajduje się punkt widokowy, który z wysokości 55 m oferuje wspaniały widok do doliny Izery i na przeciwległy grzebień formacji Suché skaly. Na stromym grzebieniu znajdziemy też pozostałości grodu Vranov - Panteon.

Załącznik

Fotogaleria

Vranovský hřeben - vyhlídka Zahrádka, autor: Milan Drahoňovský

Vranovský hřeben - vyhlídka Zahrádka

 
Vranov - Pantheon, autor: Milan Drahoňovský

Vranov - Pantheon

 
Vranovský hřeben - Pantheon, autor: Bohumil Jakoubě

Vranovský hřeben - Pantheon

 
Vranovský hřeben

Vranovský hřeben

 
 
 

Nawigacja

 
 
load