Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Formacja Drábovna na Kozákově

Měsíční údolí, autor: Milan Drahoňovský

Czeski Raj

Kozakov, 512 63

Piaskowcowy grzebień na zachodnim zboczu Kozákova.

Drábovna jest piaskowcową rafą na zachodnim zboczu Kozákova z wykutą komorą, która w średniowieczu służyła prawdopodobnie jako strażnica. Poniżej leży jaskinia Babí i Kudrnáčova pec, gdzie odkryto pozostałości obróbki kamieni pochodzące z epoki neolitu. W pobliżu znajduje się też romantyczna skalna dolina Měsíční údolí.

Załącznik

Fotogaleria

Měsíční údolí, Drábovna, autor: Milan Drahoňovský

Měsíční údolí, Drábovna

 
Měsíční údolí, autor: Milan Drahoňovský

Měsíční údolí

 
Měsíční údolí, autor: Milan Drahoňovský

Měsíční údolí

 
 
 

Nawigacja

 
 
load