Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Formacja Drábovna

Maloskalská Drábovna

Czeski Raj

Mala Skala, 468 22

Skalne miasto Drábovna charakteryzuje wiele romantycznych zakątków z piaskowcowymi miasteczkami skalnymi.

Mniejsze piaskowcowe skalne miasto leży na prawym brzegu Izery między formacją Malá Skála i doliną Vranovské údolí. Znajdziemy tu skromne pozostałości średniowiecznego grodu. Znajduje się tu też znalezisko archeologiczne z późnej epoki kamiennej - osiedle ludu łużyckiego. Szczytowa platforma jest podzielona dzikimi parowami na kilka części. Do najciekawszych parowów należą Vondrova, Foukané díry, Přední i Zadní Kostel i Varta.

Załącznik

Fotogaleria

Maloskalská Drábovna

Maloskalská Drábovna

 
Maloskalská Drábovna, autor: Jiří Morávek

Maloskalská Drábovna

 
Maloskalská Drábovna, autor: Eva Hornová

Maloskalská Drábovna

 
Maloskalská Drábovna, autor: Eva Hornová

Maloskalská Drábovna

 
 
 

Nawigacja

 
 
load