Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Formacja Příhrazské skály

Příhrazské skály, autor: Milan Drahoňovský

Czeski Raj

Prihrazy
Prihrazy, 294 12

Rozległe piaskowcowe tereny skalne na wschód od bazaltowego szczytu Mužský.

Rezerwat przyrody z charakterystycznym kompleksem skalnych miast leży na skraju piaskowcowej platformy skalnej Mužský. Dominantą skalnego miasta jest osobliwa formacja skalna Kobylí hlava. Skalne miasto skrywa w skałach wykutą świątynię zwaną Hynšta, która w XVII wieku służyła jako ukrycie prześladowanych Czeskich Braci. Znajdują się tu też pozostałości gródków z XIII wieku.

Położenie: koło miejscowości Příhrazy

Załącznik

Otevírací doba


Fotogaleria

Příhrazské skály, autor: Milan Drahoňovský

Příhrazské skály

 
Příhrazské skály, autor: Luděk Antoš

Příhrazské skály

 
Duhová brána

Duhová brána

 
Příhrazské skály, autor: AZ fotky

Příhrazské skály

 
Příhrazské skály, autor: AZ fotky

Příhrazské skály

 
 
 

Nawigacja

 
 
load