Hejnice

Formacja Harrachovy kameny

Karkonosze

Spindleruv Mlyn, 543 51

Wyraźne izolowane skały wznoszą się nad stromym zboczem kotliny Velká Kotelní jáma w Karkonoszach.

Dostęp jest możliwy tylko po oznaczonych trasach turystycznych od schroniska Vrbatova bouda i z miejscowości Dvoračky. Z oznaczonej trasy od formacji Harrachovy kameny jest prawie we wszystkich kierunkach panoramiczny widok na Karkonosze, Góry Izerskie, Trosky i inne.

Położenie: 1 km na północny zachód od schroniska Vrbatova bouda i 2 km na północny wschód od miejscowości Dvoračky

Załącznik

Harrachovy kameny, autor: Daniel Balogh