Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Skały Betlémské skály

Betlémské skály

Czeski Raj

Rohliny, 511 01

Północny cypel skał Klokočské skály skrywający największą pseudokrasową jaskinię w okolicy Turnova, zwaną Postojná.

Skalne miasto Betlémské skály rozciąga się na skraju płaskowyżu między rzeką Izerą i potokiem Klokočský potok. Do najbardziej znanych miejsc skał Betlémské skaly należy formacja zwana Trojnožka lub Děravec - skała w kształcie grzyba z dwoma skalnymi bramami. Wyborny widok na okolicę zapewnia 10-metrowa Zdenčina skála, którą znajdziemy na północno-wschodnim skraju skał. Nad doliną potoku Klokočský potok można zobaczyć obłe występy, tzw. słonie grzbiety.

Załącznik

Fotogaleria

Betlémské skály

Betlémské skály

 
Betlémské skály, autor: Luděk Antoš

Betlémské skály

 
Betlémské skály, autor: Luděk Antoš

Betlémské skály

 
Betlémské skály, autor: Archiv TPCR

Betlémské skály

 
 
 

Nawigacja

 
 
load