Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vesecký rybník – Teichmühle – Tajch

Vesecký rybník, autor: Matyáš Gál

Gory Izerskie

Chatarska
Liberec

Typ wyposażenia: Staw, zbiornik

Staw Teichmühle leży w libereckiej dzielnicy Vesec.

Ładne miejsce do pływania, na wycieczki i spacery. Możesz chodzić wzdłuż ścieżki przyrodniczej Doliny Veseckej (Vesecké údolí), która prowadzi wokół stawu.

Dostęp:

Przystanek autobusowy „Jeřmanická“ i potem pieszo wzdłuż ścieżki przyrodniczej „Vesecké údolí“  1,4 km lub samochodem – parking Ośrodek sportowy Vesec, stąd 600 m pieszo.

Załącznik

Fotogaleria

Vesecký rybník, autor: Míra Chmela

Vesecký rybník

 
Vesecký rybník, autor: Míra Chmela

Vesecký rybník

 
Vesecký rybník, autor: Míra Chmela

Vesecký rybník

 
 
 

Nawigacja

 
 
load