Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vrch Jizera

Vrch Jizera, autor: Milan Drahoňovský

Ziemia Frydlancka

Bily Potok, 463 62

Izera leży 5 km na południowy wschód od miejscowości Bílý potok a 6 km na północny zachód od osady Jizerka. Dostęp na skałę szczytową pogórza Smědavskiego, drugi co do wysokości punkt czeskiej części Gór Izerskich, jest utrzymywany.

Na szczycie znajduje się punkt widokowy z balustradą, skąd roztacza się piękna panorama na Ještěd, czeskie i polskie Karkonosze oraz Góry Izerskie.

Dostęp jest możliwy po oznakowanych szlakach turystycznych z Bedřichova, Smědavy i Bílého potoka pod Smrkiem. Samochodem można dojechać tylko na parking przy chacie Smědava.

Załącznik

Fotogaleria

Vrch Jizera, autor: Milan Drahoňovský

Vrch Jizera

 
 
 

Nawigacja

 
 
load