Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Wieża kościoła św. Piotra i Pawła

věž kostela sv. Petra a Pavla, autor: Milan Drahoňovský

Czeski Raj

Husova
Semily, 513 01

Telefon: +420 481 622 528
GSM: +420 775 859 001
E-mail: muzeum@muzeumsemily.cz
Web: www.muzeumsemily.cz

Wieża kościoła św. Piotr i Pawła w Semilach proponuje widok panoramiczny na Semily i okoliczny krajobraz podgórza Karkonoszy.

Wieża kościoła jest otwarta dla zwiedzających i zapewnia wyjątkowy widok panoramiczny na miasto i okoliczne zbocza. Trasa na oszkloną galerię widokową, znajdującą się na 39,5 m wysokiej wieży, rozpoczyna się dla zwiedzających w Muzeum i Galerii Poizerskiej w Semilach. W regularnych odstępach czasowych dla zwiedzania, prosimy poinformować się wcześniej w Muzeum i Galerii Poizerskiej.

Załącznik

Otevírací doba

Maj - Wrzesień --

Vstupné

Plné vstupné:30,00 CZK
Dětské vstupné:15,00 CZK pro děti do 15 let
Studentské vstupné:15,00 CZK
Seniorské vstupné:15,00 CZK

Fotogaleria

věž kostela sv. Petra a Pavla, autor: Milan Drahoňovský

věž kostela sv. Petra a Pavla

 
věž kostela sv. Petra a Pavla, autor: Milan Drahoňovský

věž kostela sv. Petra a Pavla

 
 
 

Nawigacja

 
 
load