Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dolina Podtrosecká údolí

PODTROSECKA UDOLI

Czeski Raj

Troskovice, 512 63

Podtroseckie doliny zataczają łuk na północ i na północny wschód wokół zamku Trosky.

Na dnie kanionowych wąwozów, które są przeważnie obrębione skałami, znajduje się zespół stawów oraz wiele mokradeł i wilgotnych łąk, będących miejscem występowania licznych roślin i zwierząt. Dlatego też w 1999 roku obszar ten został uznany za rezerwat przyrody. Obok Hruboskalska i Příhrazskich skał jest największym rezerwatem Obszaru Chronionego Krajobrazu Czeski Raj. Głównym celem jest ochrona mokradeł na dnie doliny wokół Želejovskiego potoku i Žehrovki.

Załącznik

podsemínský most, autor: Luděk Antoš

 
Státní hrad Trosky

 
Rovensko pod Troskami

 
Můstek na Nebáku

 
 

Fotogaleria

Vidlák, autor: Ondřej Holas

Vidlák

 
Vidlák, autor: Pavla Bičíková

Vidlák

 
PODTROSECKA UDOLI

PODTROSECKA UDOLI

 
Podtrosecká údolí

Podtrosecká údolí

 
Věžický rybník, autor: Částka Jiří

Věžický rybník

 
Rokytnický rybník, autor: Luděk Antoš

Rokytnický rybník

 
 
 

Nawigacja

 
 
load