Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Wodospad Pančavský vodopád

Pančavský vodopád, autor: Shutterstock

Karkonosze

Spindleruv Mlyn, 543 51

Wodospad Pančavski jest jednym z najbardziej zachwycających wodospadów karkonoskich. Znajdziemy go 1 km na południe od schroniska Labska bouda, na Pančavskim potoku.

Rzeczka Pančava pokonuje tu w kaskadach stromą ścianę Łabskiej doliny (Labsky důl), o wysokości 248 metrów, co jest rekordem wśród czeskich wodospadów. Koło wodospadu znajduje się tzw. Ambrožova vyhlídka - punkt widokowy, z którego roztacza się śliczny widok na Łabską dolinę, Kozie Grzbiety, Kotel i na Łysą Górę.

Położenie: na północny zachód od Szpindlerowego Młyna

Fotogaleria

Pančavský vodopád, autor: Miloš Šálek

Pančavský vodopád

 
Pančavský vodopád, autor: Shutterstock

Pančavský vodopád

 
Pančavský vodopád, autor: Ondřej Littera

Pančavský vodopád

 
 
 

Nawigacja

 
 
load