Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přepeře (Semily)

Přepeře

Czeski Raj

Prepere 229
Prepere, 512 61

Telefon: +420 481 312 948
GSM: +420 735 127 886
E-mail: obec@prepere.cz
Web: www.prepere.cz

Miejscowość Přepeře leży 3 km na zachód od Turnova.

Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1323 roku. Późnogotycki kościół św. Jakuba Większego pochodzi z połowy XVI wieku. W kierunku na południe wzdłuż drogi z Liberca do Pragi znajduje się skalne miasto Drábské světničky. Są one ulubionym celem znacznej większości gości na tych terenach. Jeżeli wybierzemy się na północ, dostaniemy się do ruin grodu Frýdštejn lub do formacji Suché skaly.

Załącznik

Otevírací doba

Po. 8:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Śr 8:00 - 12:00
13:00 - 17:00

Fotogaleria

Přepeře

Přepeře

 
Přepeře

Přepeře

 
Přepeře, autor: archiv obce Přepeře

Přepeře

 
Přepeře, autor: archiv obce Přepeře

Přepeře

 
 
 

Nawigacja

 
 
load