Hejnice

Republika Czeska

Korty tenisowe - Pensjonat Česká hospoda

TENISOVY KURT - PENZION CESKA HOSPODA, HERMANICE V PODJESTEDI, autor: Archiv penzionu Česká hospoda

Gory Łużyckie

Hermanice v Podjestedi 116
Jablonne v Podjestedi, 471 25

GSM: +420 602 603 797
E-mail: info@ceska-hospoda.cz
Web: www.ceska-hospoda.cz

Liczba kortów: 1
Możliwości: gastronomia, parking
Kort: outdoor

W tylnej części ogrodu za głównym budynkiem (Pensionát Česká hospoda) znajduje się wielofunkcyjny kort ze sztuczną nawierzchnią do tenisa, piłki nożnej, siatkówki. Pensjonat znajduje się w w pobliżu miejscowości Jablonné v Podještědí, w gminie Heřmanice, w regionie Góry Łużyckie.

Wypożyczanie rakiet tenisowych - I. piętro /kręgielnia/

Prysznice i szatnia - w pomieszczeniu sauny /informacji udziela obsługa kręgielni/

Cennik: 80 CZK/godz.