Hejnice

GSM: +420 739 296 284
E-mail: ski-sport@seznam.cz
Web: www.ski-rokytnice.cz, http://eshop.ski-rokytnice.cz

Wynajem rowerów, nart i snowboardów i sklep sportowy towar znajduje się się w dzielnicy handlowej w Rokytnici nad Jizerou.

Wypożyczalna nart oferuje 1.000 par nart zjazdowych, 200 par nart biegowych (Elan, HEAD, K2, Dynastar), 300 snowboardów, sanki, snowblade i big foot. Cały sprzęt jest regularnie serwisowane i zawsze nasmarowane.

Załącznik

Kwiecień - Listopad Po. - Pi 9:00 - 17:00