Hejnice

Jicin, 506 01

GSM: +420 602 366 338
E-mail: mic@jicin.org
Web: www.jicin.cz, www.facebook.com/micjicin/, https://www.instagram.com/jicin.cz/

Siedziba Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej Jičín znajduje się na historycznym placu Valdštejnovo náměstí w centrum miasta.

Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji turystycznych dotyczących całego regionu Český ráj, informacji o imprezach kulturalnych i sportowych, dalej dysponuje informacjami w zakresie bazy noclegowej w hotelach, pensjonatach, domach prywatnych oraz informacjami o rozkładach jazdy autobusów i pociągów.

Centrum Informacji Turystycznej również prowadzi sprzedaż map, przewodników turystycznych, upominków oraz specjalnych pamiątek z ulubionymi motywami bajek związanych z miastem Jičín - Rumcajs, Manka i Cipísek.

Załącznik

Czerwiec Po. - Pi 9:00 - 17:00
Sob. 9:00 - 15:00
Nd 10:00 - 13:00