Hejnice

GSM: +420 603 827 575
E-mail: info@skizacler.com
Web: www.skizacler.com

Szkoła narciarska Szkoła narciarska Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Serwis sprzętu narciarskiego Parking Bar szybkiej obsługi Sztuczne naśnieżanie Techniczne utrzymywanie śniegu Skibus

Kompleks narciarski Prkenný důl znajduje się na samym wschodnim końcu Karkonoszy.

Pod względem swoich wyciągów, tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności í warunków dla narciarstwa kompleks należy do bardzo dobrych ośrodków narciarskich. Szerokie nartostrady są technicznie dośnieżane i codziennie ratrakowane.

Załącznik

Ski areál Arrakis, autor: archiv města Žacléř