Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Wypożyczalnia nart i sprzętu narciarskiego – hotel Albis

Půjčovna lyží a ski servis – hotel Albis, autor: Hotel Albis

Karkonosze

Horska 121
Vrchlabi, 543 01

GSM: +420 604 200 306
E-mail: petr.jires@tiscali.cz
Web: www.snowschool.cz

Bezpośrednio w hotelu Albis można znaleźć wypożyczalniu sprzętu narciarskiego i serwis narciarski. Hotel Albis położony jest 300 metrów od od ośrodka narciarskiego Herlíkovicere - Bubákov.

Serwis narciarski oferuje:

- usługi podstawowe

- tuning krawędzi

- montaż wiążącego

- naprawy specjalne

 Wypożyczalnia nart oferuje narty, snowboardy i sprzęt narciarski w różnych rodzajów i marek w bardzo przystępnych cenach. Ponadto pożyczać sanki, kaski i innego sprzętu.

Załącznik

Fotogaleria

Půjčovna lyží a ski servis – hotel Albis, autor: Hotel Albis

Půjčovna lyží a ski servis – hotel Albis

 
 
 

Nawigacja

 
 
load