Hejnice

Republika Czeska

Centrum Informacji Turystycznej i Kultury Jablonec

Dům manželů Scheybalových čelní pohled   zmenšená, autor: Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s.

Gory Izerskie

Kostelni 6 / 1
Jablonec nad Nisou, 466 01

GSM: +420 774 667 677
E-mail: info@jablonec.com
Web: www.jablonec.com

Centrum Informacji Turystycznej udzielające informacji dotyczących miasta i całego regionu Gór Izerskich.

Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji dotyczących atrakcji turystycznych, zakwaterowania, gastronomii, usług tłumaczy i przewodników, transportu, zabytków, ośrodków kultury i sportu i organizowanych imprez. Dalej organizuje noclegi i wycieczki.

W sprzedaży są mapy, broszury, książki, DVD, kasety wideo, drukowane przewodniki, upominki, widokówki, bilety, znaczki, kalendarze imprez kulturalnych, itp.

Centrum Informacji Turystycznej również organizuje zwiedzanie wieży ratuszowej w Jablonci nad Nisou.

www.jablonec.com

Załącznik

Po. - Pi 9:00 - 12:30
Sob. 10:00 - 13:00
Lipiec - Sierpień Nd 10:00 - 13:00

TIC Jablonec n. N., autor: Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s.

TIC Jablonec n. N.

TIC Jablonec n. N., autor: Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s.

TIC Jablonec n. N.

TIC Jablonec.n. N., autor: Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s.

TIC Jablonec.n. N.

Logo ATIC