Hejnice

Mlada Boleslav, 293 01

E-mail: infocentrum@kulturamb.cz
Web: www.infocentrummladaboleslav.cz, www.mladoboleslavsko.eu

Siedziba Centrum Informacji Turystycznej Mladá Boleslav znajduje się przy ulicy Železná w historycznym centrum miasta, w pobliżu placu Staroměstské náměstí.

Centrum Informacji Turystycznej udziela kompletnych informacji turystycznych oraz świadczy liczne usług turystyczne.

Można uzyskać informacje na temat atrakcji turystycznych w mieście Mladá Boleslav i w okolicach oraz harmonogram imprez kulturalnych i sportowych, oraz nabyć bilety na imprezy kulturalne w mieście Mladá Boleslav i w okolicach. Do dyspozycji są również informacje o możliwościach zakwaterowania, gastronomii oraz innych usługach turystycznych.

Można też kupić materiały promocyjne - widokówki, mapy turystyczne i mapy szlaków rowerowych, broszury oraz inne publikacje turystyczne. Centrum Informacji Turystycznej organizuje również sprzedaż biletów na imprezy kulturalne w sieciach Ticketportal, Ticketpro i Ticketstream. Do dyspozycji są również informacje dot. połączeń kolejowych i autobusowych.

Jest też publiczny kącik internetowy, usługi kserograficzne i druk.

Załącznik

Po. - Pi 8:00 - 17:00 zavřeno