Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Centrum Informacji Turystycznej Mladá Boleslav

Hlavní místnost, autor: Kultura města Mladá Boleslav

Czeski Raj

Zelezna 107
Mlada Boleslav, 293 01

Telefon: +420 326 109 402
E-mail: infocentrum@kulturamb.cz
Web: www.infocentrummladaboleslav.cz, www.mladoboleslavsko.eu

Siedziba Centrum Informacji Turystycznej Mladá Boleslav znajduje się przy ulicy Železná w historycznym centrum miasta, w pobliżu placu Staroměstské náměstí.

Centrum Informacji Turystycznej udziela kompletnych informacji turystycznych oraz świadczy liczne usług turystyczne.

Można uzyskać informacje na temat atrakcji turystycznych w mieście Mladá Boleslav i w okolicach oraz harmonogram imprez kulturalnych i sportowych, oraz nabyć bilety na imprezy kulturalne w mieście Mladá Boleslav i w okolicach. Do dyspozycji są również informacje o możliwościach zakwaterowania, gastronomii oraz innych usługach turystycznych.

Można też kupić materiały promocyjne - widokówki, mapy turystyczne i mapy szlaków rowerowych, broszury oraz inne publikacje turystyczne. Centrum Informacji Turystycznej organizuje również sprzedaż biletów na imprezy kulturalne w sieciach Ticketportal, Ticketpro i Ticketstream. Do dyspozycji są również informacje dot. połączeń kolejowych i autobusowych.

Jest też publiczny kącik internetowy, usługi kserograficzne i druk.

Załącznik

Otevírací doba

Po. - Pi 8:00 - 17:00 zavřeno
Sob. 9:00 - 12:00 zavřeno

Fotogaleria

Vchod Infocentra, autor: Kultura města Mladá Boleslav

Vchod Infocentra

 
Vstupní hala, autor: Kultura města Mladá Boleslav

Vstupní hala

 
Hlavní místnost, autor: Kultura města Mladá Boleslav

Hlavní místnost

 
IC logo

IC logo

 
 
 

Nawigacja

 
 
load