Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

K + K Ski School

K+K Ski School, autor: K+K Ski School s.r.o.

Karkonosze

Cernohorska 323
Janske Lazne, 542 25

GSM: +420 731 655 430
E-mail: info@ski-school.cz
Web: www.ski-school.cz

Narciarska szkoła K + K Ski School znajduje się w mieście Janské Lázně, w regionie Karkonosze (Krkonose).

Czy chcecie się nauczyć jazdy na nartach, na snowboardzie lub biegać na nartach? Czy chcecie spróbować jazdy konnej, na sankach, tandem paragliding, telemark lub skialpinizm? Przyjedźcie do na naszej narciarskiej szkoły K + K w Janských Lázních, Malé Úpě a Horním Maršově w Karkonoszach a my już wszystkim się zajmiemy.

Narciarska szkoła K + K jest członkiem Asocjace profesionalnych instruktorów narciarskich (APUL). Instruktorzy muszą skutecznie przekazać swoja wiedzę, dbając o Państwa bezpieczeństwo. Powinni być to ludzie doświadczeni i odpowiedzialni - tacy są instruktorzy narciarskiej szkoły K + K. Zapewniamy wielkie postępy, narciarskie sukcesy oraz nowe doświadczenia w sportach zimowych oferowanych przez narciarską szkołę K + K.

NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE K+K:
- V.I.P. czyli w cztery oczy
Nasz instruktor będzie dla waszego dziecka profesjonalnym trenerem oraz opiekunem. Chodzi o indywidualną formę nauki narciarstwa w naszej szkole, która gwarantuje szybki rozwój umiejętności narciarskich.

- Narciarskie przedszkole
Wasze dzieci otrzymają podstawy jazdy na nartach w wesołej formie, w grupach podzielonych według wieku i umiejętności. Narciarska szkoła K + K udostępnia dwa chronione zjazdy narciarskie z małym wyciągiem, przeznaczone tylko dla dzieci. Zaawansowani narciarze jeżdżą razem z instruktorami na dużych stokach. Jeżeli wasze maluchy będą zmęczone nartami, mogą się bawić z instruktorami na śniegu lub w kąciku dla dzieci w naszych biurach.

Przedszkole jest przeznaczone dla dzieci w wieku 3 - 12 lat. Możecie wybrać poszczególne godzinne lekcje lub atrakcyjny program na cały dzień z uwzględnieniem obiadu. Całodniowa nauka w naszym przedszkolu trwa od 10-15 lub od 11-16 godziny każdego dnia.

W cenę przedszkola wliczony jest koszt korzystania z wyciągów.

- Zawody dla dzieci
Dla tych, którzy chętnie mierzą własne siły organizujemy w naszej narciarskiej szkole K + K zawody narciarskie w każdy czwartek od godziny 15. Nagrody mamy nie tylko dla pierwszego!

NAUKA DLA GRUP W SZKOLE NARCIARSKIEJ K+K:
Ta forma nauki jest odpowiedna dla poczatkujących i zaawansowanych narciarzy. Grupy są podzielone według umiejętności narciarskich lub snowboardowych. W każdej grupie jest max. 10 ludzi. Nauka trwa codziennie przez 4 godziny: 11:15 i 12:45 a 14:15 - 16:45 godz. Jeżeli przyjedziecie trochę póżniej, to nie będzie problemem by rozpocząć naukę w inny dzień (pod warunkiem, że będzie wystarczająco dużo zainteresowanych).

- Darmowy szósty dzień
Jeżeli wybierzecie program naukowy na sześć dni - szósty dzień jest darmowy.

PRYWATNA NAUKA W SZKOLE NARCIARSKIEJ K+K:
Instruktorzy naszej szkoły narciarskiej i ich indywidualne podejście, gwarantuje wam szybkie postępy i wszelkie zdolności dotyczące jazdy na nartach, snowboardzie lub w bieganiu na nartach.

Możecie sobie wybrać zarówno sprzęt, czas i długość nauki, jak i instruktora!

- V.I.P. czyli w cztery oczy
Skorzystajcie z oferty nauki tylko z własnym instruktorem. Jest to najszybszy sposób, by nauczyć się jeździć na nartach w ciągu paru dni. Jest to program stworzony zarówno w celu czynienia szybkich postępów dla początkujących, jak i dla doskonalenia techniki jazdy zaawansowanych.

- Rodzina i przyjaciele
Zamówcie sobie naukę z prywatnym instruktorem naszej szkoły i zjeżdżajcie ze stoków razem ze swoją rodziną i przyjaciólmy. Największymi zaletami tej formy nauki jest zamknięta grupa oraz możliwość wyboru instruktora i czasu nauki.

- Nauka prywatna dla zaawansowanych czyli "Vyšší dívčí"
Żaden zapalony narciarz nie jest zadowolony ze swoich podstawowych umiejętności. W naszej szkole narciarskiej nauczycie się również różnych stylów jazdy - freeride, freestyle, jazda w snow-parku, jazda na krawędzi (carving), jazda bez kijów (fun-carving), jazda na bojach, między tyczkami. Wielkim fenomenem czeskich gór jest telemark, którego również uczymy. Oferujemy kompletne wyposażenie telemarkowe razem z instruktorem. Narty skialpowe umożliwią pozostawienie ośrodka turystycznego za plecami i podróż po górach wśród malowniczych uroków natury.

Więcej oferty K + K Ski School tutaj.

Załącznik

Fotogaleria

K+K Ski School, autor: K+K Ski School s.r.o.

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
K+K Ski School, autor: K+K Ski School

K+K Ski School

 
 
 

Nawigacja

 
 
load