Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zamek Jičíněves

Zámek Jičíněves, autor: jan špelda

Czeski Raj

Jicineves 1, 507 31

GSM: +420 773 593 769
Web: www.schlik.eu

Zamek w Jičíněvsi postawił Franciszek Józef Šlik, nieopodal pierwotnej twierdzy.

Jest to barokowy trzypiętrowy zamek na planie kwadratu. Później zamek rozszerzono o kaplicę św. Antoniego Paduánskiego i św. Krzyża. Osobliwą dyspozycję podkreśla duży centralny blok i zabudowania gospodarskie, zamykające dwór. W parku zamkowym, w stylu angielskim, zachował się pawilon empirowy z XIX wieku.

Załącznik

Fotogaleria

Zámek Jičíněves

Zámek Jičíněves

 
Zámek Jičíněves

Zámek Jičíněves

 
Zámek Jičíněves, autor: jan špelda

Zámek Jičíněves

 
Zámek Jičíněves, autor: Jiří Morávek

Zámek Jičíněves

 
 
 

Nawigacja

 
 
load