Hejnice

Republika Czeska
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Miejsce widokowe Zahrádka

Vranovský hřeben - vyhlídka Zahrádka, autor: Milan Drahoňovský

Czeski Raj

Mala Skala, 468 22

Miejsce widokowe na Malé Skále na końcu wranowskiego grzbietu górskiego.

Z miejsca widokowego Zahrádka, które znajduje się na końcu wranowskiego grzbietu górskiego, w wysokości 60 m ponad poziomem rzeki Jizery, możliwe są przepiękne widoki na cały region Maloskalsko, zwłaszcza widok na Suché skály jest imponujący. Do miejsca widokowego prowadzi boczna trasa czerwonego szlaku turystycznego.

Załącznik

Fotogaleria

Vranovský hřeben - vyhlídka Zahrádka, autor: Milan Drahoňovský

Vranovský hřeben - vyhlídka Zahrádka

 
 
 

Nawigacja

 
 
load