Hejnice

GSM: +420 723 281 421
E-mail: ubytovanispicak@seznam.cz
Web: www.tanvaldskyspicak.cz, www.skijizerky.cz

Kamienna wieża widokowa z 1909 roku ma wysokość 18 metrów. Z jej szczytu rozciąga się panoramiczny widok na Góry Izerskie i polską część Karkonoszy.

Obok schroniska przyległego do wieży widokowej znajduje się pomniczek pamięci obchodów 1 maja 1890 roku i zgromadzenia manifestacyjnego z 1893 roku.

Dostęp: pieszo po oznaczonych trasach turystycznych z miejscowości Tanvald, Dolní Smržovka i Albrechtice.

Położenie: 2,5 km od centrum Tanvaldu, 8 km na północny wschód od Jablonca nad Nisou

Załącznik

Maj - Czerwiec Wt - Nd 10:00 - 17:00