Hejnice

Republika Czeska

Gondolowa kolej linowa Liberec - Ještěd (nieczynna)

Gory Izerskie

Liberec, 460 01

Web: www.cd.cz/nase-vlaky/lanovka/-26952/

Kolej gondolowa jest nieczynna do odwołania.

Dojście do kolei linowej: Tramwajem numer 3 do stacji końcowej MHD (komunikacja miejska) Horní Hanychov. Do dolnej stacji kolei linowej następnie pieszo ok. 10 minut. Przy dolnej stacji kolei linowej znajduje się parking dla samochodów osobowych i autobusów.

Załącznik

Lanovka na Ještěd, autor: Horský hotel Ještěd