Educatieve kasteelroute Turnov - Hrubý Rohozec

Zámek Hrubý Rohozec, auteur: Archiv TPCR

Educatieve route van het centrum van Turnov naar slot Hrubý Rohozec.

Lengte van de route: 3,5 km

Aantal haltes: 7

Loop van de route: Turnov, Plein van het Boheemse Paradijs (náměstí Českého ráje) – voormalige Oven van Paclt (Pacltova huť) – Metelka Tuinen (Metelkovy sady) – Het landhuis Dlask in Dolánky – poort van het slot Hrubý Rohozec

Beschrijving van de route: De 3,5 km lange route start in het centrum van Turnov bij de Metelka-tuinen (Metelkovy sady), gaat vervolgens naar de Jizera (afslag bij het landhuis Dlask) en vandaar naar slot Hrubý Rohozec. De route richt zich niet alleen op cultuur-historische zaken, maar ook op de natuur. Een gedrukte gids is te verkrijgen in het Gemeentelijk Informatiecentrum Turnov.

Bijlage

Pod zámkem Hrubý Rohozec, auteur: Ing. Pavla Bičíková