Informační centrum Mladá Boleslav (informatiecentrum)

Hlavní místnost, auteur: Kultura města Mladá Boleslav

Zelezna 107
Mlada Boleslav, 293 01

Telefoon: +420 326 109 402
E-mail: infocentrum@kulturamb.cz
Web: www.infocentrummladaboleslav.cz, www.mladoboleslavsko.eu

Het informatiecentrum Mladá Boleslav is gelegen in het hart van de stad, in de straat Železná ulice 107. In het moderne interieur van het informatiecentrum vindt u talrijke interactieve elementen voor kinderen én volwassenen.

Het informatiecentrum biedt veel informatie en diensten op het gebied van toerisme.

U krijgt er informatie over toeristische attracties in Mladá Boleslav en omgeving, een overzicht van culturele en sportieve evenementen en ticketservice voor culturele evenementen in Mladá Boleslav en omgeving. Als u op zoek bent naar accommodatie, kan het informatiecentrum u informatie verschaffen over accommodatiemogelijkheden, eetgelegenheden en andere diensten voor toeristen.

In het informatiecentrum kunt u promotiemateriaal kopen zoals postkaarten, wandel-en fietskaarten, toeristische brochures en andere publicaties. Verder is er ticketverkoop voor culturele evenementen in de verkoopnetwerken Ticketportal, Ticketpro en Ticketstream. U kunt er ook voor informatie over de dienstregelingen van de treinen en bussen terecht.

Wat andere diensten betreft is er een openbare internetaansluiting, kopiëren en printen beschikbaar.

Bijlage

Ma - vrij 8:00 - 17:00 zavřeno