Augustijnenklooster Vrchlabí

Telefoon: +420 499 456 704, +420 499 456 708
E-mail: expozice@krnap.cz
Web: www.krnap.cz

Het Augustijnenklooster van Vrchlabí, dat een belangrijk barokmonument van de stad is, werd in 1704 gesticht door Maxmilián van Morzin.

Het is een voormalig klooster van de katholieke Orde der Augustijnen. In het onlangs gerestaureerde gebouw bevindt zich op de begane grond en in de kelderruimten de expositie Steen en Leven, en in de kruisgang van het klooster de tentoonstellingsruimten van het Museum van het Reuzengebergte in Vrchlabí. In de directe nabijheid van het klooster staat een barokke kerk, die ook gerestaureerd is en waar nu zomerse zondagsconcerten en kerstconcerten worden gehouden.

Bijlage

Kerkelijke Monumenten: Kloosters

Krkonošské muzeum - Augustiniánský klášter Vrchlabí, auteur: KRNAP

Augustiniánský klášter Vrchlabí, auteur: jan špelda