Běliště, expozice městského muzea Železný Brod (expositie)

Běliště, auteur: Radek Votoček

Beliste 57
Zelezny Brod, 468 22

Telefoon: +420 483 391 149
E-mail: muzeum@zelbrod.cz
Web: www.zeleznybrod.cz, www.muzeumzb.cz

Běliště is het grootste en mooiste voorbeeld van de volksarchitectuur in Železný Brod. Tegenwoordig vindt er een etnografische expositie van het Stedelijk Museum plaats.

Het gebouw werd gebouwd in 1807 en in de tuin vindt u enkele beeldhouwwerken. Vroeger was het een leerlooierij en tegenwoordig vindt u in het gebouw etnografische exposities van het Stedelijk Museum. Elke van de negen kamers is aan een andere periode in de geschiedenis van de stad Železný Brod en omgeving.

Bijlage

Mei - Juni Di - So 9:00 - 12:00
Juli - Augustus Di - So 9:00 - 12:00
September Di - So 9:00 - 12:00