Uitkijktoren Frýdlant op de heuvel Resselův vrch

Frydlant, 464 01

GSM: +420 724 045 560, +420 777 954 265
Web: www.mesto-frydlant.cz, www.ktf.cz

Op de heuvel Resselův vrch ten noorden van Frýdlant staat een stenen uitkijktoren uit 1907.

Dit bouwwerk nam de plaats in van de oorspronkelijk houten uitkijktoren, die er had gestaan sinds 1890. De uitkijktoren is 21 m hoog en biedt onder meer uitzicht op de berg Smrk, Hejnice, de rotsformatie Ptačí kupy en Frýdlant. Toegankelijk te voet langs de gemarkeerde wandelroute vanuit Frýdlant en met de auto tot aan de voet van de toren.

Bijlage

Mei - Juni Za - So 10:00 - 17:00