Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Building of girls school in Jilemnice

BUDOVA ZS KOMENSKEHO, JILEMNICE

Giant Mountains

Komenskeho 288
Jilemnice, 514 01

 
The building was projected by important Czech architect Jan Vejrych. It was built in 1898 as a gift from the town savings bank.

Today the school is a part of the complex of buildings of the school workshop. There is a bust of Josef Hanuš, Czech scientist in the food and analytic area. Up to the present day the scientist have obtained a medal with his name.

Other Historical Monuments: Historical Bulduings

Images gallery

Budova ZŠ Komenského, Jilemnice

Budova ZŠ Komenského, Jilemnice

 
 
 

Navigation

 
 
load