Chrastava swimming centre

Chrastava, 463 31

Phone: +420 485 143 161
Web: www.chrastava.cz

Type of facility: Pond, reservoir, gravel pit
Activities:
Other facilities: Cabins, changing rooms, Showers, WC, Refreshments, Children’s corner, Dissabled access
Sports facilities: Table tennis, Beach volleyball

The swimming centre is situated beyond Chrastava, at the football pitch. Visitors can relax on green turf beaches or play beach volleyball.

The swimming centre is situated off Chrastava, at the football pitch. Visitors may relax on green turf beaches or play beach volleyball.

Size: 40 x 20 m.
Depth: up to 3 m.