Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Golf Club Ještěd

GOLF CLUB JESTED, ROZSTANI, author: Archiv: Golf Club Ještěd

Lusetian Mountains

Rozstani 5
Cesky Dub, 463 43

GSM: +420 604 247 053
E-mail: recepce@golfjested.cz
Web: www.golfjested.cz

 

Number of holes: 9
Length – men: 5214
Length – women: 4848
PAR – men: 70
PAR – women: 70
Equipment: Driving range, Putting green, Pro shop, Caddies, Hire centre – motorised carts, Hire centre – motorised carts, Hire centre – motorised carts

The golf premises are situated in the picturesque environment of the southern foot of the ridge of Ještěd.

The golf course is technically challenging, with many water obstacles and a tricky terrain. The course is designed for any player regardless of their performance level. The premises houses a driving range, changing rooms with showers, a bag depository, a pro shop, a small boarding house with very good accommodation services, a restaurant, a golf equipment rental shop, a car park and a children's corner.

Attachment

Images gallery

GOLF CLUB JESTED, ROZSTANI, author: Archiv: Golf Club Ještěd

GOLF CLUB JESTED, ROZSTANI

 
Golf Club Ještěd, author: Archiv: Golf Club Ještěd

Golf Club Ještěd

 
Golf Club Ještěd, author: Archiv: Golf Club Ještěd

Golf Club Ještěd

 
 
 

Navigation

 
 
load