Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Držkov

Obec Držkov, author: archiv obec Držkov

Jizera Mountains

Drzkov 9
Drzkov, 468 24

Phone: +420 483 385 042
Fax: +420 483 385 115
E-mail: drzkov@drzkov.cz
Web: www.drzkov.cz

 
Držkov is located south of Tanvald. The village lies in a valley surrounded by hills from 600m to almost 900m high. The highest of them is Černá studnice. The lower part of the village is finished by a steep hillside of the romantic valley of the stream of Kamenice, the right tributary of the Jizera.

The oldest historical data about the village date back to 1352. Thanks to its location close to Jizerské hory and good conditions for skiing in winter or swimming, hiking, mushrooming or canoeing downriver in summer, Držkov has become a popular destination for many tourists.

Attachment

Images gallery

Obec Držkov, author: archiv obec Držkov

Obec Držkov

 
Obec Držkov, author: archiv obec Držkov

Obec Držkov

 
Obec Držkov, author: archiv obec Držkov

Obec Držkov

 
 
 

Navigation

 
 
load