Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Subsidiary church of the Mother of God, U Obrázku

U Obrázku, author: Jan Jirouš

Jizera Mountains

Horska ulice
Liberec, 460 01

Phone: +420 485 108 506
GSM: +420 734 435 436
E-mail: arcidekanstvi-lbc@seznam.cz
Web: www.arcidekanstvi-lbc.cz

 
This contemporary Art Nouveau rotund building has become a dominant feature of not only Liberec, but also the entire region.

A number of legends relate to the origin of the chapel. They say that there used to be a spring of healing water where first a stone cross was raised and then a chapel was built in 1907. Its rich interior equipment is nowadays commemorated only by a valuable statue of Virgin Mary, which decorates the nave of the parish temple in Liberec-Rochlice. The chapel is accessed along a chestnut alley with Stations of the Cross.

Attachment

Otevírací doba


Sacrial Monuments: Church

Images gallery

Kostel Panny Marie U Obrázku, author: Milan Drahoňovský

Kostel Panny Marie U Obrázku

 
 
 

Navigation

 
 
load