Na Rampě Club

GSM: +420 605 960 357
E-mail: info@klubnarampe.cz
Web: www.rampaklub.cz

The Na Rampě club is situated in the centre of Jablonec nad Nisou, in the newly refurbished premises of hall A of the Jablonec Eurocentrum.

The Club is operated by SUNDISK s.r.o. The club hosts band concerts and also offers facilities for amateur artists, starting talents and young bands from the Jablonec region. Some of the other favourites include workshops, travel slideshows, music publicist nights, small scale theatre shows and discussions with interesting people not only from the Jablonec region. The Club also includes an independent bar with the view of the reconstructed open-air amphitheatre.

Attachment