Sundisk s.r.o.

GSM: +420 775 580 381
E-mail: info@sundisk.cz
Web: www.sundisk.cz

Firma Sundisk s.r.o. je zkušeným realizátorem outdoorových akcí, teambuildingu, outdoorových programů, společenských setkání. Jde o speciální programy na bázi zážitkové pedagogiky a teambuildingu.

Sundisk pořádá jedno i vícedenní outdoorové akce pro firmy s kompletním zajištěním, dále kurzy, školení či programy zaměřené na rozvoj firemní kultury či oddychové relaxační setkání v ČR i v zahraničí. Společnost nabízí řadu adrenalinových atrakcí vhodných k doplnění firemních akcí, festivalů, kurzů či zájezdů. Zajišťuje ubytování v různých lokalitách, sportovní či rekreační charakter akce, sestavení pestrého programu dle potřeb a přání klienta nebo vytvoření individuálních společenských programů.

Nabízí:

• konzultace vhodnosti programu dle cílové skupiny
  • návrh programu a cenové kalkulace
  • výběr lokality a zajištění programu vlastní realizace
  • zpětná vazba a zhodnocení akce
Společnost provozuje a vlastní řadu adrenalinových a zábavných atrakcí a sportovních potřeb:
  • trampolíny
  • čtyřkolky
  • bungee running
  • mega ski
  • airtrim
  • rafty