Pivní lázně - Minipivovar Novosad

Harrachov, 512 46

E-mail: turistik@sklarnaharrachov.cz
Web: www.sklarnaharrachov.cz

Užijte si ojedinělý zážitek - pivní lázeň, kterou můžete spojit s relaxační masáží a ochutnávkou nejlepšího piva v Čechách

Pivní lázeň je zcela výjimečná terapie v klidném a malebném prostředí, kterou si můžete vychutnat zcela sami v jednoduché vaně a nebo jako pár ve dvojvaně. Tento zážitek můžete obohatit o relaxační masáž. Pivní lázeň trvá 20 minut a po té přichází fáze relaxace, také 20 minut. Při každé této fázi můžete vychutnat jedno malé pivo z místního pivovaru, odkud také pochází veškeré používané pivní produkty.

Lázeň v desetiprocentním pivním roztoku přináší prokrvení pokožky a také příznivě působí na kožní onemocnění.

Harrachovské pivo bylo již několikrát oceněno Zlatou pečetí a patří tak mezi nejlepší piva v České republice.

Minipivovar s restaurací byl postaven v roce 2002 přímo v areálu sklárny a sousedí s hlavní hutní halou sklárny. Z restaurace je tak možné sledovat prosklenou stěnou výrobu skla. Je také možné jít z restaurace do hutní haly na ochoz nad pecemi, rozpálenými do červena, kde na každého dýchne příjemné teplo. V restauraci je umístěna várna. Je to součást pivovaru, kde se přímo před očima hostů vaří místní kvasnicové pivo.

Po - Pá 11:00 - 20:00
So - Ne 10:00 - 20:00