Penzion Albena

Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa půjčovna kol parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně masáže, rehabilitace

Penzion Albena nabízí ubytování v centru města Liberec, v turistickém regionu Jizerské hory.

Ubytovat se můžete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s lednicí, televizí a sociálním zařízením. K dispozici je kuchyňka a parkování.