Máchův kraj

GSM: +420 604 784 317
E-mail: info@aquaparkstaresplavy.cz
Web: www.aquaparkstaresplavy.cz

Typ zařízení: aquapark, rybník, jezero, přírodní koupaliště
Vyžití: dětský bazén, vodní atrakce
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace, masáže, rehabilitace, masáže, rehabilitace, dětský koutek, plavecká škola, plavčík, sauna, pára, solárium
Možnosti sportovního vyžití: půjčovna loděk a dalšího vybavení, hřiště, stolní tenis

Ojedinělý plážový resort s bílou písečnou pláží, palmami a množstvím atrakcí pro malé i velké.

Aquapark Staré Splavy leží na břehu Máchova jezera. Tento kraj nabízí široké možnosti pro pěší a cyklovýlety. Tichá místa pro milovníky klidu v srdci přírody i sportovní a adrenalinovou zábavu.

Na pláži známého výletního střediska Máchovo jezero v lázeňské obci Staré Splavy, nedaleko města Doksy, leží zcela originální aquapark.

Navštivte tento jedinečný plážový areál se spoustou neobvyklých atrakcí. K dispozici jsou vám dvě superrychlé skluzavky, bazén - zapuštěný přímo v jezeře - s masážní perličkovou lavicí, šlapadla, a hlavně jedinečné nafukovací vodní atrakce jako obří trampolíny, vodní houpačky a volejbal, vysoké ledovce pro odvážné horolezce, a mnoho dalších.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Červen - Září všechny dny v týdnu 8:00 - 18:00
Říjen - Květen všechny dny v týdnu 8:00 - 20:00 zavřeno
Za špatného počasí a po 18. hodině je vstup na pláž zdarma, nicméně pizzeria, rychlé občerstvení, cukrárna a půjčovna šlapadel jsou otevřeny.

Plné vstupné:190,00 CZK
Rodinné vstupné:500,00 CZKMax. 2 dospělí a 2 děti