Český ráj

Jičín, 506 01

E-mail: mic@jicin.org
Web: www.rumcajsuvsvet.cz

Jedinečná interaktivní galerie vytvořená na motivy obrázků Radka Pilaře.

Atrakci v arkádovém nádvoří zámku na Valdštejnově náměstí tvoří interaktivní modely s pohádkovými motivy, které mohou lidé pomocí důmyslných mechanismů sami uvádět do pohybu.

Galerie nabízí také Rumcajsův kvíz. Jedná se o pracovní listy s otázkami, které prozradí, jak dobře znáte Rumcajsí pohádky a Rumcajsův svět vůbec. Vyžádejte si pracovní list u obsluhy v galerii a zjistěte, jak na tom jste!

Galerii naleznete na Valdštejnově náměstí v budově zámku. Vchod do galerie je z Arkádového nádvoří budovy zámku.

Větší skupiny, hlaste prosím návštěvu předem.
Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře je nově bezbariérová. Navštívit ji proto mohou nejen rodiny s kočárky, ale také vozíčkáři s doprovodem.

Leden - Prosinec všechny dny v týdnu 9:00 - 17:00

Plné vstupné:20,00 CZK

Služby a vybavení: bezbariérový přístup

galerie