Máchův kraj

E-mail: info@zelizy.cz
Web: web.zelizy.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vybavení: kabiny, převlékárny, WC, občerstvení, restaurace

Velice příjemně rodinně koncipované plně vybavené koupaliště vhodné i pro malé děti, s neustálým hygienickým dozorem, napouštěné z vlastní studny s pitnou vodou.

Koupaliště o velikosti 20 m x 40 m s odděleným brouzdalištěm a dětskou skluzavkou je vhodný jak pro radovánky s dětmi tak i pro zdatné plavce.Koupaliště je vybaveno sociálním zařízením, sprchami i kabinkami pro převlékání. Je možné si tu zapůjčit  slunečníky, lehátka, badminton, společenské hry, karty, míče, prodáváme nafukovací lehátka, kruhy, rukávky, hračky pro děti a podobné doplňky.

K disposici je kiosek s bohatým studeným i teplým občerstvením, pivem, zmrzlinou.U kiosku je zastřešený prostor se šesti stoly pro celkem 60 návštěvníků. Další stoly a stolky jsou rozmístěny na travnaté ploše okolo bazénu.

Rozměry: 40 x 20 m

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khsstc.cz.

Zdroj: http://web.zelizy.cz

Červen - Září všechny dny v týdnu 10:30 - 19:00
Otevírací doba koupaliště je závislá na počasí.

Plné vstupné:45,00 CZK
Dětské vstupné:25,00 CZK pro děti do 15 let