Koupaliště Žandov

Koupaliště Žandov, autor: Sicco s.r.o.

Máchův kraj

Volfartická
Žandov, 471 07

GSM: +420 734 202 464
E-mail: zandov@sicco.cz
Web: www.zandov.eu

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace

Toto koupaliště se nachází ve volné přírodě v příjemném prostředí na okraji města Žandov.

Areál má dva bazény: bazén plavecký o velikosti 50 x 40 m a bazén dětský o velikosti 40 x15 m. Okolí bazénů je travnaté a nádrže mají betonová dna. K dispozici jsou zde převlékárny, sprchy, WC, restaurace, chatky, kemp a místnost první pomoci.

Rozměry: 50x40 m a 40x15 m

Poloha: asi 1,5 km od centra Žandova, u silnice ze Žandova do Volfartic

Koupaliště Žandov, autor: Sicco s.r.o.

Koupaliště Žandov

Koupaliště Žandov - mapka areálu, autor: Sicco s.r.o.

Koupaliště Žandov - mapka areálu