Restaurace hotelu Břízky

GSM: +420 603 521 925
E-mail: hotel@brizky.cz
Web: www.brizky.cz

Restaurace hotelu Břízky nabízí stravování ve městě Jablonec nad Nisou, v regionu Jizerské hory.

Restaurace hotelu Břízky nabízí nevšední výběr jídel mezinárodní kuchyně. Veškerá jídla jsou připravována s maximální péčí a z prvotřídních surovin. Každé jídlo, které si v restauraci vychutnáte, se pro Vás stane zážitkem, který obohatí Váš den a zpříjemní Váš pobyt. Samozřejmostí je široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů a vynikající kávy. Pro posezení u skleničky je pro hosty připraven bar s příjemnou a rychlou obsluhou.

Restaurace má kapacitu 90 míst. Pro pořádání firemních a společenských akcí lze uspořádání stolů měnit dle přání zákazníka. Samozřejmostí je i točené nealkoholické pivo.

V celé restauraci je zdarma k dispozici rychlý bezdrátový přístup k internetu. Proto je restaurace ideálním místem na pracovní obědy a obchodní jednání.

Obědy se podávají od 11 do cca 14 h, poté platí nabídka dle stálého jídelního lístku. Otevřeno podle návštěnosti do cca 18 h, v případě obsazenosti i déle.

Kapacita: 70
Kapacita salónku: 25
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, salónek, parkoviště, přebalovací pult