Frýdlantsko

Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových: 2

společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Jedná se o ubytování v soukromí rodinného domu v malebném údolí Jizerských hor ve městě Hejnice.

Návštěva tohoto místa je ideální jak v letním, tak v zimním období.

Své si zde najdou milovníci pěších výletů, cyklisté a v zimě hlavně běžkaři, pro které jsou zde upravovány běžecké tratě.

Ubytování v soukromí Jana Maršálková, autor: Jana Maršálková

Ubytování v soukromí Jana Maršálková, autor: Jana Maršálková