Penzion MINI

Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet apartmá: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně

Penzion Mini poskytuje ubytování ve městě Liberec, nedaleko sjezdu z dálnice Praha-Děčín směr Pavlovice-Růžodol. Leží v klidné vilové čtvrti s velmi dobrým autobusovým spojením do centra města, v regionu Jizerské hory.

Penzion Mini - ubytování:

Každý z pokojů je vybaven sociálním zařízením se sprchou, kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, TV + sat a kabelovou přípojkou ADSL k internetu. V letních měsících příjemné posezení v zahradě. Možnost parkování pod uzamčením. Pokoje jsou nekuřácké. Ubytování bez domácího mazlíčka.

Ceník: https://www.penzion-liberec.eu/cenik/

Penzion Mini, autor: Penzion Mini