Jizerské hory

Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 5

Klasifikace: ****
pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa sauna parkoviště

Penzion Luční se nachází v nově vybudovaném objektu v klidové zóně na střední Smržovce, cca 5 min. od vlakového nádraží Smržovka střed. Smržovka leží na trase Jablonec nad Nisou - Harrachov v regionu Jizerské hory.

Penzion Luční - ubytování:

Hosté se mohou ubytovat v 5 dvoulůžkových pokojích, z toho jsou 4 s přistýlkou pro další 2 osoby. Přistýlka je na rozkládacím gauči s lamelami, které zajišťují pohodlné a klidné spaní. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitními pořady, DVD přehrávačem a k dispozici je cca 200 filmů na DVD. Každý pokoj má své samostatné sociální zařízení s WC, sprchou a fénem, v předsíni pokoje je šatna. Klubovna s velkoplošnou televizí a pohodlnými sedacími soupravami vyhovuje návštěvníkům, kteří tráví rádi čas společně se svými přáteli. Plně vybavená kuchyňka umožňuje plnohodnotné vaření. Lednice je samozřejmou součástí kuchyňky.

Na požádání možnost navštívit saunu.

Penzion Luční - okolí:

Cca l km od objektu je tenisový kurt. V okolí jsou trasy pro cyklisty, zajímavé jsou turistické výlety na blízké rozhledny. Milovníci vody si přijdou na své v aquacentru v Jablonci nad Nisou /8 km/ nebo v Aqua centru Babylon v Liberci /20km/. V Liberci je rovněž plavecký bazén s 50ti m dráhou a tobogány. Pokud někdo miluje koupání v přírodě, jablonecká přehrada jistě splní jeho požadavky. Velice zajímavá je i návštěva protržené přehrady v Desné, daleko není ani na josefodolskou přehradu nebo na Souš, jizerská louka je oblíbeným místem k procházce.

V zimě je sportovní nabídka velice bohatá - lyžařský vlek Filip je vzdálen 600 m, nově bylo vytvořeno lyžařské kolečko pro běžkaře na Nové Vsi (2 km). Lyžařský areál pro sjezdové lyžování Špičák je vzdálen 4 km, magistrála pro běžkaře je v dosahu 8 km.

Penzion Luční - kuchyňka, autor: Zdeňka Kobrlová

Penzion Luční - kuchyňka